Noclegi w Zakopanem

Noclegi w Zakopanem – właśnie znalazłeś miejsce, którego szukasz!

small_20130808-DSC_2939W życiu każdego człowieka odpoczynek odgrywa bardzo istotną rolę. Dzięki niemu nabieramy sił, werwy i ochoty do dalszej pracy czy realizacji swoich życiowych planów. Czasami też po prostu chcemy odpocząć od codziennego hałasu, zgiełku i szumu samochodów.

Właśnie dlatego proponujemy Państwu wypoczynek w Zakopanem – stolicy polskich Tatr.

Nasz dom to idealne miejsce wypoczynku nie tylko dla rodzin z dziećmi, zorganizowanych grup ale także wszystkich osób ceniących sobie wygodę, relaks, bliskość otaczającej przyrody.
Nasze starania w rzetelną obsługę Gości procentują – wiele osób do nas wraca na kolejne wypoczynki, czy to wakacje, ferie czy z innych okazji.
Za niewygórowaną  cenę noclegów staramy się Państwu zapewnić komfortowe warunki wypoczynku.

Przy naszym domu oddajemy do Waszej dyspozycji oprócz dóch boisk, duży zagospodarowany plac – huśtawka, stoliki i ławki z pewnością ułatwią Wam relaksacyjny wypoczynek przy porannej kawie. Na placu znajdują się również atrakcje dla najmłodszych. Dzięki temu możecie spędzać wspólnie czas, nie spuszczając z oka swoich pociech.

small_20130808-DSC_2937Przy braku sprzyjającej pogody zapraszamy do naszych wnętrz – na najniższym poziomie oddajemy Wam do dyspozycji pokój z kominkiem, telewizorem i bilardem. To swego rodzaju świetlica.

Przyjeżdżacie do nas w okresie zimowym?
Świetnie! Tuż nieopodal naszego domu znajduje się pierwszy stok – UGORY. Idealne miejsce na naukę jazdy na nartach z najmłodszymi!

Serdecznie zapraszamy do nas!

Zapoznajcie się z naszą ofertą, a w razie pytań kontaktujcie się z nami!